Academia
Kosmetologii

 

LOKALIZACJA

– ZIELONA GÓRA ul. Kupiecka 32B

system nauczania

SYSTEM NAUCZANIA

– zjazdy weekendowe

GRUPA

– 6 osób

Certyfikacja

CZAS TRWANIA

-6 miesięcy

Certyfikacja

CERTYFIKACJA

– międzynarodowy certyfikat ukończenia Academii

CENA

– 9000,00 zł/cały cykl jednorazowo lub 1700,00 zł/miesięcznie

Zapraszamy do zapisów do półrocznej Academii Kosmetologii, gdzie nauczysz się wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat kosmetologii estetycznej i pierwszej pomocy. Nasz intensywny program pozwoli Ci opanować takie techniki jak mezoterapia mikroigłowa, peelingi chemiczne, mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna ciała i twarzy, stymulatory tkankowe, osocze i fibryna bogatopłytkowa oraz techniki aplikacji kwasu hialuronowego.

Jesteśmy przekonani, że doskonalenie wiedzy na temat anatomii twarzy jest nieodłączną częścią kosmetologii estetycznej. Dlatego w naszym programie nauczania szczególną uwagę poświęcamy właśnie temu tematowi. Poznasz wszystkie struktury i funkcje twarzy, co pomoże Ci w precyzyjnym wykonywaniu zabiegów.

Mezoterapia mikroigłowa i peelingi chemiczne to kolejne techniki, które będziesz mogła opanować w naszej Academii. Dzięki nim będziesz w stanie poprawić kondycję skóry, rozjaśnić przebarwienia i wygładzić drobne zmarszczki. Mezoterapia igłowa natomiast pozwoli Ci przywrócić skórze młody wygląd poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny.

Lipoliza iniekcyjna to jedna z najefektywniejszych metod redukcji tkanki tłuszczowej. Na naszej Academii nauczysz się, jak wykonywać ten zabieg zarówno na ciele, jak i twarzy. Z kolei stymulatory tkankowe pozwolą Ci w naturalny sposób zregenerować skórę i zapobiec jej starzeniu się.

Nie możemy zapomnieć również o technikach aplikacji kwasu hialuronowego. Będziesz mogła nauczyć się, jak wypełniać bruzdy, fałdy i zmarszczki, aby uzyskać naturalny efekt. Modelowanie i powiększanie ust również nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic, zarówno podstawowe, jak i zaawansowane techniki staną się dla Ciebie codziennością.

Wolumetria modelowanie kwasem hialuronowym to kolejny aspekt, który omawiamy w naszej Academii. Kości policzkowe, broda, nos i żuchwa – to wszystko będziesz w stanie profesjonalnie wykonturować i nadać twarzy harmonijną proporcję.

Na zakończenie naszego programu dydaktycznego pozostawiamy Ci nici PDO. Dzięki nim będziesz mogła efektywnie odmłodzić skórę, poprawić jej elastyczność i wygładzić zmarszczki.

Zapraszamy do zapisów na naszą półroczną Academię Kosmetologii. Pod okiem naszych doświadczonych trenerów opanujesz wszystkie techniki kosmetologii estetycznej i pierwszej pomocy.

Program jest realizowany według autorskiej formuły, dzięki której wiedza przyswajana jest o wiele szybciej i w sposób zdecydowanie trwalszy.

Nauka praktyczna to 80% całego programu nauczania.

 

Rekrutację na wszystkie kierunki prowadzimy cały rok.
Otwarcie nowej grupy odbywa się po zebraniu odpowiedniej ilości chętnych.
Rozmiar grupy to 6 osób.

Nie czekaj, zapisz się już dziś i zainwestuj w swoją przyszłość!

JESTEŚ ZAINTEREOWANA/Y KSZTAŁCENIEM NA TYM KIERUNKU?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

PROGRAM NAUCZANIA OBEJMUJE:

 • Pierwsza pomoc   
 • Anatomia twarzy w medycyny estetycznej
 • Mezoterapia mikroigłowa + peelingi chemiczne
 • Mezoterapia igłowa
 • Lipoliza iniekcyjna ciała i twarzy
 • Stymulatory tkankowe
 • Osocze i fibryna bogatopłytkowa 
 • Techniki aplikacji kwasu hialuronowego – igła i kaniula
 • Wypełnianie bruzd, fałd, zmarszczek kwasem hialuronowym
 • Modelowanie i powiększanie ust – techniki podstawowe i zaawansowane
 • Wolumetria modelowanie kwasem hialuronowym – kości policzkowe, broda, nos, żuchwa
 • Nici PDO

JESTEŚ ZAINTEREOWANA/Y KSZTAŁCENIEM NA TYM KIERUNKU?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zapisz się do Academii

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych zgodnie z polityką prywatności*

  Szkoła Academia Ladonna