O nas

Academia Ladonna to centrum szkoleniowe, dzięki któremu zabiegi branży beauty przestaną być dla Ciebie zagadką. Makijaż permanentny, podologia, kosmetyka, kosmetologia estetyczna, oprawa oczu i wizaż, marketing i reklama w branży beauty – te wszystkie dziedziny w jednym miejscu. Nasze nowoczesne, klimatyzowane sale wykładowe i profesjonalny sprzęt zapewnią Ci maksymalny komfort podczas nauki.

Postawiliśmy na wysoką jakość szkoleń zawodowych, małe 2-3 osobowe grupy i profesjonalny zespół wykładowców.

W naszym zespole znajdziecie osoby, które zdobyły wykształcenie kosmetologiczne i kosmetyczne podczas studiów, studiów podyplomowych, szkoleń w Polsce jak i zagranicą. Każde z naszych szkoleń zostało przygotowane w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych trenerów, którzy mają wieloletnią praktykę w swojej specjalności.

Academia Ladonna jest placówką szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.08 /00038/ 2021.

Posiadamy międzynarodowy standard nauczania Vocational Competence Certificate (VCC) to jednolity system kształcenia i certyfikacji kompetencji zawodowych.

Standardy Akademii Edukacyjnej VCC zobowiązują nas aby kształcić uczestników szkoleń zgodnie z założeniami systemu i w oparciu o akredytowane przez VCC programy dydaktyczne.

System VCC integruje wiedzę teoretyczną, praktyczne umiejętności zawodowe, personalne i społeczne, branżowy język obcy oraz kompetencje informatyczne w jednym programie dydaktycznym.

Specjalnie przygotowana formuła szkoleniowa powoduje, że każdy z kursantów bez obaw i strachu jest w stanie później samodzielnie i zgodnie z zasadami wykonywać zabiegi o których uczył się na szkoleniu.

Nasze nowoczesne, klimatyzowane sale wykładowe i profesjonalny sprzęt zapewnią Ci maksymalny komfort podczas nauki.

W cenę każdego szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy oraz modelki do ćwiczeń.

Podczas szkoleń zadbamy też o dobrą atmosferę i pyszną kawę.

Po ukończeniu uczestnik otrzymuje certyfikat informujący o zdobytych kwalifikacjach.

Serdecznie zapraszamy.

certyfikat

Certificate
of Academy of Education

certyfikat

Certificate
of Examination Partner