Trenerzy

małgorzata tkacz

Małgorzata Tkacz

Master Trener PMU Academii  Ladonna

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu o kierunku kosmetologia.
Linergistka i kosmetolog z 15 -letnim doświadczeniem, ikona dobrego stylu.
Swoją karierę rozpoczęła jako wizażystka, szybko jednak odkryła świat dermo pigmentacji, który szybko okazał się jej największą pasją.
Posiada ogromną wiedzę teoretyczna i praktyczną z zakresu kosmetologii i makijażu permanentnego.
Twórczyni autorskich metod pigmentacji brwi, ust i oczu.
Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje.
Świetny fachowiec i cierpliwy nauczyciel,  na jej koncie jest wyszkolenie wielu profesjonalnych i zadowolonych  linergistek w całej Polsce.

małgorzata tkacz

Małgorzata Radkiewicz

Trener podologii / Certyfikowany trener VCC

 

Dyplomowana absolwentka Studium Zawodowego z Warszawie o kierunku kosmetyka.
Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach w całej Polsce.
Olbrzymie praktyczne doświadczenie zawdzięcza codziennej pracy z klientkami we własnym gabinecie.
Prowadzi szkolenia z zakresu podologii i kosmetyczne dla osób początkujących jak i zaawansowanych.
Jako wykładowca i trener od lat dzieli się swoją wiedzą, zapewniając naszym Kursantkom prawdziwy rozwój zawodowy.
Ciepła, spokojna i zawsze w dobrym humorze.
Dzięki niej posiądziesz niezbędną wiedzę teoretyczną jak i praktyczną.

małgorzata tkacz

Ewa Jaszczyszyn

Trener Academii  Ladonna

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego Wydziału Nauk Pedagogicznych. Fachowiec z wieloletnim doświadczeniem, z prawem do wykonywania zawodu pielęgniarza i położnej. Właścicielka Salonu Eve Medi ART. Posiada ogromną wiedzę teoretyczna i praktyczną z zakresu kosmetologii estetycznej. Szkolenia prowadzone przez nią prowadzone to gwarancja jakości i wiedzy na najwyższym poziomie. Ekspert w zakresie pracy z kwasem hialuronowym, wolumetrii zaawansowanej, biostymulatorów tkankowych i wielu innych. Jej pasją jest kosmetologia estetyczna dlatego rozwija swoje umiejętności na różnych poziomach uczestnicząc w wielu szkoleniach i sympozjach. Świetny fachowiec i cierpliwy nauczyciel.

 

 

małgorzata tkacz

Marta Lewandowska

Trener Academii Ladonna

 

 

alicja retelewska-rudziewicz

Klaudia Kaczorowska

Trener Academii Ladonna

 

 

małgorzata tkacz

Magdalena Rudzka-Siodła

Trener Academii / Certyfikowany trener VCC

Wykształcenie wyższe kierunkowe , studia  ukończone w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach ze specjalizacją Kosmetologia w Medycynie Estetycznej. Magdalena jest związana z usługami szkoleniowymi od 2010 roku, prowadząc  w przeszłości liczne  szkolenia jako ekspert dermokosmetyczny  firmy Iwostin dla sektora farmaceutycznego  i medycznego, szkoląc lekarzy dermatologów , alergologów oraz farmaceutów. Należy do certyfikowanego grona Trenerów  VCC co potwierdza wieloletnie doświadczenie trenerskie i szeroko pojęte kompetencje interpersonalne i neurolingwistyczne w tym obszarze. Posiada wysoko rozwinięte umiejętności pracy z grupą.Ma duże  doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zarówno grupowych jak i indywidualnych. Dyplomowana masażystka z prawem wykonywania zawodu w całej Unii Europejskiej. Certyfikowana masażystka przez World Massage Federation. Instruktor praktycznej nauki zawodu z dyplomem MEN z realnym prawem nauczania innych. Specjalizuje się w naturalnych technikach liftingujących twarzy  takich jak japoński  lifting twarzy Kobido, Osteopatii Estetycznej Twarzy- terapia manulana twarzy, Cosmolifting – japońska terapia estetyczna twarzy, Facecupping czyli masaż bańką chińską, masaż gua sha zwany chińskim botoksem czy liftingujący masaż miodowy.Specjalistka z zakresu terapii skinneedling czyli redukcji   blizn, zmarszczek , rozstępów za pomocą igłoterapii. Ponadto prowadzi liczne szkolenia z zakresu tapingu estetycznego twarzy i ciała, a także akupunktury kosmetycznej na dwóch poziomach zaawansowania. Szkoli przyszłych terapeutów Spa nauczając takich masaży ciała  jak masaż balijski, tybetański, indonezyjski, masaż gorącymi kamieniami czy bambusami. Jej pasją są wszystkie techniki bezinwazyjnego odmładzania twarzy, które stanowią alternatywę dla botoksu i zachowują naturalne rysy twarzy i mimikę. Stale poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach specjalistycznych, konferencjach naukowych i sympozjach traktujących o szeroko pojętym zdrowiu, urodzie i kosmetyce .  Twórca  i właściciel Instytutu kosmetologiczno-  szkoleniowego  pod zastrzeżoną marką własną Dr Lift w Zielonej Górze.

alicja retelewska-rudziewicz

Klaudia Pilecka

Trener Academii Ladonna

 

Od kilku lat specjalizuje się w stylizacji rzęs.  Właścicielka salonu Claudia Lash Room w Głogowie.  Kreatywna i ambitna cały czas podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i warsztatach. Jej praca i talent nagradzane były konkursach i plebiscytach w kategorii stylizacji rzęs.
W Academii prowadzi szereg kursów związanych ze stylizacją rzęs od poziomu podstawowego do poziomów mocno zaawansowanych.
Zawsze uśmiechnięta, przekaże Ci fachowo i przystępnie wiedzę, którą posiada.

małgorzata tkacz

Agata Włodarczyk

Trener Academii Ladonna

 

Magister Kosmetolog i Doktor nauk farmaceutycznych. Ukończyła Uniwersytet Medyczny m. in. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Łączy na swoich szkoleniach swoje świetne przygotowanie teoretyczne oraz 10 letnie doświadczenie praktyczne, dając wsparcie wszystkim uczestnikom szkoleń.

Interesuje się kosmetologią leczniczą. Świetny ekspert i szkoleniowiec.

Zawsze udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie pytania.

W Academii prowadzi  szkolenia z zakresu kosmetologii i kosmetyki.

maja zarzeczna

Maja Zarzeczna

CEO / Certyfikowany trener VCC

 

Absolwentka Politechniki Zielonogórskiej na kierunku Zarzadzanie i Marketing.
Ekspert marketingu od wielu lat związana z branżą medyczną i kosmetyczną.
Jej szkolenia kierowane są do wszystkich kosmetyczek i kosmetologów poruszają podstawowe zagadnienia z dziedziny marketingu, niezbędne do prowadzania własnego salonu kosmetycznego.
Dowiesz się jak skutecznie prowadzić promocję swojego salonu w mediach społecznościowych i nie tylko.
W Academii zarządza w sprzedażą i obsługą klienta.