Szkolenie
AKU FACECUPPING

LOKALIZACJA

– ZIELONA GÓRA ul. Kupiecka 32B

NOCLEG

– pomożemy Tobie zarezerwować hotel w najbliższej okolicy

POZIOM KURSU

– podstawowy

GRUPA

– Maksymalnie 4 osóby

CZAS TRWANIA

– 1 dzień (8 godzin)

ZADATEK

– 500 PLN

CENA: 1 700 złotych

– Obejmuje:

 • 1 godzina teorii
 • 7 godzin praktyk
 • Lunch i serwis kawowy
 • Ćwiczenia pod okiem trenera
 • Dostęp do materiałów szkoleniowych
 • Certyfikat ukończenia

 

Jest mi niezmiernie miło że rozpatrujesz udział w naszym szkoleniu.

Aku Facecupping to połączenie technik manualnych aktywizujących intensywnie tkanki twarzy szyji i dekoltu do skutecznej detoksykacji, regeneracji i samoodnowy. Zabieg pozwoli na spektakularne ujędrnienie, dotlenienie, uelastycznienie  oraz nawodnienie skóry. Dwie skuteczne techniki manualne takie jak masaż próżniowy bańką kosmetyczną oraz akupunktura kosmetyczna -pinezkowanie to dogłębna terapia ANTI-AIGING.

Serdecznie Zapraszam

Magdalena Rudzka-Siodła                                 

Agata Włodarczyk

Magdalena Rudzka-Siodła

Trener Academii/Certyfikowany trener VCC

Za pomocą specjalnych baniek wykonujemy intensywny , ujędrniający i odmładzający masaż twarzy, który między innymi pomaga zlikwidować zastoje limfatyczne. Jest to jedna z najlepszych metod likwidujących obrzęki. Ponadto pobudza procesy metaboliczne wspomagając detoksykację organizmu. Taki masaż rozluźnia mięśnie, co przyczynia się do zmniejszenia zmarszczek. Relaksacyjne działanie bańki chińskiej pomoże także w walce z uporczywymi bólami głowy. Bańkoterapia regeneruje naczynia włosowate poprawiąjac ukrwienie i koloryt skóry.

Na tak przygotowaną tkankę aplikujemy igły intradermalne- pinezki w celu zaindukowania procesu kolagenotwórczego. 

Pinezkowanie:Pinezkowanie to doskonała, skuteczna i bezpieczna  alternatywa dla inwazyjnych terapii z zakresu medycyny estetycznej. Szerokie zastosowanie igieł intradermalnych czyli pinezek kryje w sobie ogromną moc i potencjał w pobudzaniu odpornościowych sił ludzkiego organizmu. Zdrowie = uroda a uroda = zdrowie. Jak każda terapia igłowa doskonale działa kolagenotwórczo, ujędrniająco i wzmacniająco na naczynia, skórę,  mięśnie ale także powięź. Głębokie procesy odnowy każdej warstwy naszych tkanek w twarzy zostają zapoczątkowane już  na poziomie komórkowym zgodnie z założeniami klasycznej akupunktury. Akupunktura kosmetyczna działa w zgodzie z rytmem ludzkiego organizmu pozwalając malutkim igiełkom naprawiać,  regenerować, rewitalizować, nawilżać i skutecznie hamować proces starzenia się całego organizmu. Pinezkowanie jest  bezpiecznym , efektywnym, przyjemnym zabiegiem który z powodzeniem można łączyć z najbardziej pożądanymi technikami manualnego, odmładzania twarzy takimi jak wszelkiego rodzaju masaże  liftingujące twarzy. Pinezki to nie tylko działanie przeciwzmarszczkowe to także spektakularna terapia blizn( także rozstępów) jak również możliwość dostrojenia ludzkiego organizmu do danej pory roku a także regeneracja pracy naszych narządów wewnętrznych w celu poprawy funkcjonowania naszego organizmu jako całości. W małej pinezce kryje się  wielka moc i potencjał. Warto jest  czerpać z mądrej medycyny wschodu.  Pinezkowanie to obecnie jeden z najbardziej ekskluzywnych i pożądanych zabiegów w gabinetach terapii manualnych twarzy ale także w kabinetach kosmetologii estetycznej.  Szkolenie obejmuje zarówno teorię jak i praktykę. Każdy uczestnik po ukończeniu kursu jest w pełni przygotowany do wykonywania zabiegu z zakresu aku-facecuping.

SZKOLENIE ZAWIERA:

 charakterystyka zabiegu 

– wprowadzenie teoretyczne do Akupunktury kosmetologicznej

-korzyści płynące z zastosowania akupunktury kosmetologicznej

-omówienie efektów jakie można uzyskać po serii zabiegów

-poznanie mapy narządów na twarzy

-zapoznanie się z 3 głównymi założeniami pinezkowania

-rodzaje igieł

– zgoda na zabieg

-procedura zabiegowa

-procedura pozabiegowa

 

dzień1

Nauka teoretyczna
Trening uczestników

1 700 PLN

Cena szkolenia

Zapisz się na szkolenie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych zgodnie z polityką prywatności*

  Zapytaj o dofinansowanie

  Telefon: +48 727 520 569

  E-mail: szkolenia@ladonna.pl

  Zapisz się na szkolenie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych zgodnie z polityką prywatności*

   Zapytaj o dofinansowanie

   Telefon: +48 727 520 569

   E-mail: szkolenia@ladonna.pl