Szkolenie
Aku Peel (Akupunktura Kosmetologiczna Pinezkowanie z Peelingami Chemicznymi)

LOKALIZACJA

– ZIELONA GÓRA ul. Kupiecka 32B

NOCLEG

– pomożemy Tobie zarezerwować hotel w najbliższej okolicy

POZIOM KURSU

– podstawowy

GRUPA

– Maksymalnie 4 osóby

CZAS TRWANIA

– 1 dzień (8 godzin)

ZADATEK

– 500 PLN

CENA: 1 800 złotych

– Obejmuje:

 • 1 godzina teorii
 • 7 godzin praktyk
 • Lunch i serwis kawowy
 • Ćwiczenia pod okiem trenera
 • Dostęp do materiałów szkoleniowych
 • Certyfikat ukończenia

 

Jest mi niezmiernie miło że rozpatrujesz udział w naszym szkoleniu.

Obecna nowoczesna a przede wszystkim skuteczna kosmetologia to terapie łączone.

Holistyczne podejście do naszej urody i zdrowia dzięki akupunkturze kosmetycznej prowadzonej na igłach intradermalnych ( pinezkach ) w połączeniu z najnowocześniejszymi peelingami chemicznymi pozwoli wprowadzić do gabinetu zabieg anti- aiging o niezwykłej skuteczności. 

Szkolenie zapewni szeroki zakres wiedzy z dziedziny akupunktury kosmetycznej jak również z zakresu zastosowania peelingów chemicznych. Zabieg tego typu jest odpowiedzią na problemy związane głównie ze starzeniem się naszych tkanek, bliznami potrądzikowymi, utratą elastyczności , przebarwieniami , zmarszczkami mimicznymi i wiele innych. Aku- Peel to dwie doskonałe przenikające i uzupełniające się terapie kosmetologiczne.

Serdecznie Zapraszam

Magdalena Rudzka-Siodła                                 

Agata Włodarczyk

Magdalena Rudzka-Siodła

Trener Academii/Certyfikowany trener VCC

Pinezkowanie

To doskonała, skuteczna i bezpieczna  alternatywa dla inwazyjnych terapii z zakresu medycyny estetycznej. Szerokie zastosowanie igieł intradermalnych czyli pinezek kryje w sobie ogromną moc i potencjał w pobudzaniu odpornościowych sił ludzkiego organizmu. Zdrowie = uroda a uroda = zdrowie. Jak każda terapia igłowa doskonale działa kolagenotwórczo, ujędrniająco i wzmacniająco na naczynia, skórę,  mięśnie ale także powięź. Głębokie procesy odnowy każdej warstwy naszych tkanek w twarzy zostają zapoczątkowane już  na poziomie komórkowym zgodnie z założeniami klasycznej akupunktury. Akupunktura kosmetyczna działa w zgodzie z rytmem ludzkiego organizmu pozwalając malutkim igiełkom naprawiać,  regenerować, rewitalizować, nawilżać i skutecznie hamować proces starzenia się całego organizmu. Pinezkowanie jest  bezpiecznym , efektywnym, przyjemnym zabiegiem który z powodzeniem można łączyć z najbardziej pożądanymi technikami manualnego, odmładzania twarzy takimi jak wszelkiego rodzaju masaże  liftingujące twarzy. Pinezki to nie tylko działanie przeciwzmarszczkowe to także spektakularna terapia blizn( także rozstępów) jak również możliwość dostrojenia ludzkiego organizmu do danej pory roku a także regeneracja pracy naszych narządów wewnętrznych w celu poprawy funkcjonowania naszego organizmu jako całości. W małej pinezce kryje się  wielka moc i potencjał. Warto jest  czerpać z mądrej medycyny wschodu.  Pinezkowanie to obecnie jeden z najbardziej ekskluzywnych i pożądanych zabiegów w gabinetach terapii manualnych twarzy ale także w kabinetach kosmetologii estetycznej. 

Peelingi chemiczne

W gabinetach kosmetycznych dużą popularnością cieszą się zabiegi z chemoeksfoliacji.  Peelingi kwasowe ze względu na szerokie spektrum działania wykorzystywane są w terapii trądziku i blizn potrądzikowych, zabiegach ANTI-AGING, rozjaśniających skórę, zmniejszających widoczność przebarwień. Szkolenie pozwoli zdobyć wiedzę na temat rodzajów peelingów chemicznych, stężeń, doboru odpowiedniego peelingu to problemu, poznasz wskazania, przeciwwskazania i możliwe reakcje po zabiegowe. Dowiesz się jak skutecznie i bezpiecznie połączyć zabieg złuszczania z akupunkturą kosmetyczną aby osiągnąć jak najlepsze efekty terapeutyczne dla danego obszaru zabiegowego.

 

SZKOLENIE ZAWIERA:

– wprowadzenie teoretyczne do Akupunktury kosmetologicznej

-korzyści płynące z zastosowania akupunktury kosmetologicznej

-omówienie efektów jakie można uzyskać po serii zabiegów

-poznanie mapy narządów na twarzy

-zapoznanie się z 3 głównymi założeniami pinezkowania

-rodzaje igieł

– zgoda na zabieg

-procedura zabiegowa

-procedura pozabiegowa

 

dzień1

Nauka teoretyczna
Trening uczestników

1 800 PLN

Cena szkolenia

Zapisz się na szkolenie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych zgodnie z polityką prywatności*

  Zapytaj o dofinansowanie

  Telefon: +48 727 520 569

  E-mail: szkolenia@ladonna.pl

  Zapisz się na szkolenie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych zgodnie z polityką prywatności*

   Zapytaj o dofinansowanie

   Telefon: +48 727 520 569

   E-mail: szkolenia@ladonna.pl