Szkolenie
Terapia Skin Needling

LOKALIZACJA

– ZIELONA GÓRA ul. Kupiecka 32B

NOCLEG

– pomożemy Tobie zarezerwować hotel w najbliższej okolicy

POZIOM KURSU

– podstawowy

GRUPA

– Maksymalnie 3 osoby

CZAS TRWANIA

– 1 dzień (7 godzin)

ZADATEK

– 500 PLN

CENA: 2 000 złotych

– Obejmuje:

 • 1 godziny teorii
 • 6 godzin praktyk
 • Lunch i serwis kawowy
 • Ćwiczenia pod okiem trenera
 • Dostęp do materiałów szkoleniowych
 • Certyfikat ukończenia

 

Jest mi niezmiernie miło że rozpatrujesz udział w naszym szkoleniu.

Terapia Skin Needling to:

 • redukcja zmarszczek – leczenie indukcyjne kolagenem, zabieg odmładzający
 • redukcja przebarwień – odnawianie melanocytów
 • wygładzanie i rozluźnianie blizn – pooperacyjnych, poparzeniowych, rozstępów.

Zabiegi Skin Needling są bezpieczne, szybkie i łatwe do wykonania, zajmują niecałą godzinę. Dzięki uzyskanym efektom oraz szybkiej regeneracji klienci bardzo chętnie z nich korzystają. Doskonała alternatywa dla botoksu – zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które boją się korzystać z zabiegów ostrzykiwania.

Szkolenie odbywa się w małych grupach, maksymalnie 3-osobowych  dzięki czemu poświęcimy Ci więcej czasu.

Serdecznie Zapraszam

Magdalena Rudzka-Siodła           

Agata Włodarczyk

Magdalena Rudzka-Siodła

Trener Academii/Certyfikowany trener VCC

Skin Needling – redukcja zmarszczek

Nakłuwanie skóry twarzy (leczenie indukcyjne kolagenem) jest unikalnym procesem, który wspomaga wydobycie naturalnego kolagenu skóry w obszarach, gdzie nastąpił jego zanik. Procedura ta okazała się skuteczna w niwelowaniu niechcianych zmarszczek na twarzy, zmniejszaniu ”kurzych łapek” i bruzd na twarzy. W rezultacie zabiegu elastyczność skóry, wszelkiego rodzaju bruzdy ulegają zauważalnej poprawie. Ten prosty sposób pomaga w przywracaniu integralności skóry, terapia stymuluje kolagen w naskórku i warstwie skóry właściwej. To z kolei znacznie poprawia kondycję leczonych obszarów. Działamy konkretnie na dany problem. Skin Needling jest realizowane poprzez precyzyjne pokierowanie sterylnej igły w odpowiednią warstwę naskórka, aby powstała rana. Zaalarmowany mózg wysyła uszkodzonej tkance kolagen potrzebny do odnowy uszkodzonego miejsca. Bogactwo kolagenu, które dociera do nakłutych tkanek, odnawia uszkodzone komórki tworząc miękką, subtelną warstwę, wygładzającą zmarszczki i blizny.

Skin Needling – likwidacja przebarwień

Odbudowa melanocytów to proces regeneracji skóry poprzez produkcję melaniny. Stymulowanie melanocytów w naskórku wspomaga usuwanie białych plam skórnych, plam starczych jak również obszarów zabarwionych na ciemniejsze odcienie. Po zastosowaniu zabiegu przebarwione obszary powracają do naturalnego odcienia skóry pacjenta. W praktyce zabiegi osiągają 90% skuteczności w przywracaniu skórze odpowiedniej produkcji melaniny. Zabieg polega na nakłuciu sterylną igłą warstwy skóry właściwej – ta terapia jest najgłębszą spośród trzech omawianych. Poprzez nakłucie, do mózgu jest wysyłany sygnał o braku pigmentu w skórze. Mózg wysyła do nakłutej tkanki melaninę w celu uzupełnienia braku pigmentu.

Skin Needling – blizny

Scar Relaxation to proces uwalniania twardych, włóknistych pasm kolagenowych z tkanek przykurczonych lub pokrytych bliznami. Blizny poparzeniowe, chirurgiczne i inne tkanki, które zostały wypaczone przez nadmiar produkcji kolagenu zostaną zmiękczone, wygładzone i spłaszczone dzięki temu zabiegowi. Scar Relaxation polega na nakłuciu sterylną igłą warstwy naskórka – blizny i tym samym wysłaniu do mózgu sygnału o rozbicie włóknistych pasm w bliźnie. Rezultaty tego zabiegu to: zmiękczenie twardości i konsystencji blizny, jak również zwiększenie zakresu ruchu obszaru skóry pokrytego blizną. W większości przypadków, klienci odzyskują całkowity zakres ruchu. Skuteczność zależy również od liczby zabiegów jak i od ciężkości przykurczu tkanek. Rezultaty tego zabiegu są często zdumiewające.

Podczas szkolenia panuje przyjazna i luźna atmosfera co sprzyja nauce. Szkolenia odbywają się w nowoczesnej profesjonalnie wyposażonej sali szkoleniowej naszej Academii.

 

SZKOLENIE ZAWIERA

zgody na zabiegi

– Prezentacja i omówienie anatomii struktur poddawanych zabiegowi

– Omówienie procesu poswtawania blizn, rozstępów oraz przebarwień skórnych

– Omówienie – wskazań, przeciwwskazań oraz zaleceń przed- i pozabiegowych.

– Omówienie poszczególnych procedur zabiegowch

– Badanie podmiotowe – kwalifikacja klienta do poszczegółnych zabiegów

– Omówienie trudych przypadków, analiza działań niepożądanych oraz powikłania

– Omówienie technik zabiegowych

– część praktyczna wykonywanie procedur zabiegowych na modelach

– zalecenia pozabiegowe

 

  dzień1

  Nauka teoretyczna
  Zajęcia praktyczne

  2 000 PLN

  Cena szkolenia

  Zapisz się na szkolenie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych zgodnie z polityką prywatności*

   Zapytaj o dofinansowanie

   Telefon: +48 727 520 569

   E-mail: szkolenia@ladonna.pl

   Zapisz się na szkolenie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych zgodnie z polityką prywatności*

    Zapytaj o dofinansowanie

    Telefon: +48 727 520 569

    E-mail: szkolenia@ladonna.pl