Szkolenie
Masaż Kobido AKU Lift

LOKALIZACJA

– ZIELONA GÓRA ul. Kupiecka 32B

NOCLEG

– pomożemy Tobie zarezerwować hotel w najbliższej okolicy

POZIOM KURSU

– podstawowy

GRUPA

– Maksymalnie 6 osób

CZAS TRWANIA

– 3 dni

ZADATEK

– 700 PLN

CENA: 3 200 złotych

– Obejmuje:

 • 3 godziny teorii
 • 21 godzin praktyk
 • Lunch i serwis kawowy
 • Ćwiczenia pod okiem trenera
 • Dostęp do materiałów szkoleniowych
 • Certyfikat ukończenia

 

Jest mi niezmiernie miło, że zainteresowałeś się naszym nowym szkoleniem – Kobido AKU Lift. 

Kobido pin lift lub kobido aku lift  jest odpowiedzią na poszukiwanie skutecznych , bezpiecznych i naturalnych metod głęboko odmładzających i w znaczny sposób spowalniających proces starzenia się tkanek naszego organizmu. 

Kurs nauczy Cię dwóch niezwykle popularnych i poszukiwanych technik manualnych takich jak japoński lifting bez skalpela Kobido wraz z akupunkturą kosmetologiczną pinezkowaniem. 

 

Serdecznie Zapraszam

Magdalena Rudzka-Siodła                                                                         

Agata Włodarczyk

Magdalena Rudzka-Siodła

Trener Academii/Certyfikowany trener VCC

KOBIDO

Kobido- droga do naturalnego piękna. Najbardziej zaawansowana sztuka z zakresu masażu twarzy. Kobido jest zestawem technik manualnych działających na tkanki głębokie twarzy i powięzi. Działa spektakularnie dając efekt modelingu twarzy. Masaż ten zwany także często liftingiem bez skalpela zyskuje coraz większe grono zwolenników. Masaż Kobido  poprawia kontur twarzy, podnosi policzki, spłyca bruzdy nosowo- wargowe,  niweluje opuchliznę i zmarszczki mimiczne. Masaż wpływa nie tylko na wygląd twarzy i kondycję skóry ale także relaksuje całe ciało i umysł.

PINEZKOWANIE

Pinezkowanie to doskonała, skuteczna i bezpieczna  alternatywa dla inwazyjnych terapii z zakresu medycyny estetycznej. Szerokie zastosowanie igieł intradermalnych czyli pinezek kryje w sobie ogromną moc i potencjał w pobudzaniu odpornościowych sił ludzkiego organizmu. Zdrowie = uroda a uroda = zdrowie. Jak każda terapia igłowa doskonale działa kolagenotwórczo, ujędrniająco i wzmacniająco na naczynia, skórę,  mięśnie ale także powięź. Głębokie procesy odnowy każdej warstwy naszych tkanek w twarzy zostają zapoczątkowane już  na poziomie komórkowym zgodnie z założeniami klasycznej akupunktury. Akupunktura kosmetyczna działa w zgodzie z rytmem ludzkiego organizmu pozwalając malutkim igiełkom naprawiać,  regenerować, rewitalizować, nawilżać i skutecznie hamować proces starzenia się całego organizmu. Pinezkowanie jest  bezpiecznym , efektywnym, przyjemnym zabiegiem który z powodzeniem można łączyć z najbardziej pożądanymi technikami manualnego, odmładzania twarzy takimi jak wszelkiego rodzaju masaże  liftingujące twarzy. Pinezki to nie tylko działanie przeciwzmarszczkowe to także spektakularna terapia blizn( także rozstępów) jak również możliwość dostrojenia ludzkiego organizmu do danej pory roku a także regeneracja pracy naszych narządów wewnętrznych w celu poprawy funkcjonowania naszego organizmu jako całości. W małej pinezce kryje się  wielka moc i potencjał. Warto jest  czerpać z mądrej medycyny wschodu.  Pinezkowanie to obecnie jeden z najbardziej ekskluzywnych i pożądanych zabiegów w gabinetach terapii manualnych twarzy ale także w kabinetach kosmetologii estetycznej.  Szkolenie obejmuje zarówno teorię jak i praktykę. Każdy uczestnik po ukończeniu kursu jest w pełni przygotowany do wykonywania zabiegu z zakresu akupunktury kosmetycznej pinezkowania.

SZKOLENIE ZAWIERA:

– historia masażu Kobido

-procesy starzenia się twarzy

-anatomia twarzy

-budowa skóry

-przygotowanie klienta do masażu

-techniki masażu w poszczególnych częściach

– wprowadzenie teoretyczne do Akupunktury kosmetologicznej

-korzyści płynące z zastosowania akupunktury kosmetologicznej

-omówienie efektów jakie można uzyskać po serii zabiegów

-poznanie mapy narządów na twarzy

-zapoznanie się z 3 głównymi założeniami pinezkowania

-rodzaje igieł

– zgoda na zabieg

-procedura zabiegowa

-procedura pozabiegowa

dzień1

Nauka teoretyczna
Trening uczestników

dzień2

Trening uczestników

dzień3

Nauka teoretyczna
Trening uczestników

3 200 PLN

Cena szkolenia

Zapisz się na szkolenie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych zgodnie z polityką prywatności*

  Zapytaj o dofinansowanie

  Telefon: +48 727 520 569

  E-mail: szkolenia@ladonna.pl

  Zapisz się na szkolenie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych zgodnie z polityką prywatności*

   Zapytaj o dofinansowanie

   Telefon: +48 727 520 569

   E-mail: szkolenia@ladonna.pl