Szkolenie
Masaż Kobido PRO

LOKALIZACJA

– ZIELONA GÓRA ul. Kupiecka 32B

NOCLEG

– pomożemy Tobie zarezerwować hotel w najbliższej okolicy

POZIOM KURSU

– podstawowy

GRUPA

– Maksymalnie 6 osób

CZAS TRWANIA

– 2 dni

ZADATEK

– 500 PLN

CENA: 2 500 złotych

– Obejmuje:

 • 2 godziny teorii
 • 14 godzin praktyk
 • Lunch i serwis kawowy
 • Ćwiczenia pod okiem trenera
 • Dostęp do materiałów szkoleniowych
 • Certyfikat ukończenia

 

Jest mi niezmiernie miło, że zainteresowałeś się naszym nowym szkoleniem – Kobido PRO. Już teraz możesz dołączyć do grona specjalistów, którzy opanowali najbardziej zaawansowaną technikę masażu twarzy. Kobido PRO to intensywny masaż, stworzony specjalnie dla osób wymagających. Japoński lifting został wzbogacony o skuteczne metody liftingujące twarz, które doskonale sprawdzają się w procesie anty-aging.

Podczas szkolenia Kobido PRO nauczysz się nie tylko klasycznego masażu Kobido, ale również technik transbukalnych. Te metody terapii wewnątrz jamy ustnej przywracają prawidłowe napięcie mięśni i elastyczność głęboko położonych struktur. Dzięki temu masażowi możliwe jest całkowite przywrócenie owalu twarzy, napięcia oraz elastyczności mięśni policzkowych i okolic bruzd nosowo-wargowych.

To jednak nie wszystko! Szkolenie Kobido PRO zawiera również moduł z kinezjotapingiem estetycznym, czyli plastrowaniem dynamicznym twarzy. Ta metoda wzmocni i utrwali efekty liftingu, zapewniając Ci piękno naturalne i długotrwałe.

Masaż Kobido jest obecnie najpopularniejszą sztuką z zakresu masażu twarzy. Działa spektakularnie, modelując Twoją twarz i przywracając jej młodszy wygląd. Podnosi policzki, spłyca bruzdy nosowo-wargowe, niweluje opuchliznę i zmarszczki mimiczne. Jednak Kobido to nie tylko poprawa wyglądu twarzy i kondycji skóry. To także relaks dla całego ciała i umysłu.

Szkolenie Kobido PRO odbywa się w małych grupach, maksymalnie 6-osobowych. Dzięki temu możemy poświęcić Ci więcej czasu i zapewnić Ci indywidualne podejście. Jeśli jesteś osobą wymagającą, która pragnie zdobyć najwyższe kompetencje z zakresu masażu twarzy, serdecznie zapraszam Cię na nasze szkolenie.

Serdecznie Zapraszam

Magdalena Rudzka-Siodła                                                                         

Agata Włodarczyk

Magdalena Rudzka-Siodła

Trener Academii/Certyfikowany trener VCC

Nasz program szkolenia Kobido PRO został stworzony z myślą o wszystkich osobach, które pragną nauczyć się japońskiego masażu twarzy Kobido PRO i stać się niezależnymi w wykonywaniu tego rytuału. Celem szkolenia jest przede wszystkim poprawa wyglądu twarzy, szyi, dekoltu .

Na szkoleniu omówimy historię masażu Kobido PRO, począwszy od jego korzeni i ewolucji. Dowiesz się, jak procesy starzenia się twarzy wpływają na jej wygląd oraz jakie są anatomiczne i fizjologiczne podstawy tego masażu. Zapoznasz się także z budową skóry, żeby móc dostosować techniki masażu do jej potrzeb. W ramach szkolenia przeanalizujemy również wskazania i przeciwwskazania do wykonania masażu, aby zapewnić bezpieczeństwo dla klienta.

Przejdziemy przez wszystkie etapy masażu Kobido PRO, a także omówimy preparaty, które można zastosować podczas rytuału. Będziesz miał/miała możliwość poznać techniki masażu dla poszczególnych części twarzy, a nawet masaż transbukalny wewnątrz ustny. Na każdym etapie szkolenia będziesz miał/miała okazję do samodzielnej praktyki pod czujnym okiem trenera, który będzie cię wspierał na każdym kroku.

Podczas naszego szkolenia panuje przyjazna, luźna atmosfera, która sprzyja nauce. Będziesz miał/miała pełną pomoc trenera na każdym etapie szkolenia. Dodatkowo, szkolenie odbywa się w nowoczesnej, profesjonalnej sali szkoleniowej naszej Academii, która zapewni komfortowe warunki do nauki.

Nie tylko nauczysz się technik masażu Kobido PRO, ale także zdobędziesz wiedzę, która pozwoli ci na samodzielne wykonywanie masażu i poprawę wyglądu twarzy, szyi, dekoltu.

SZKOLENIE ZAWIERA:

– historia masażu Kobido

-procesy starzenia się twarzy

-anatomia twarzy

-budowa skóry

-przygotowanie klienta do masażu

-techniki masażu w poszczególnych częściach

-masaż transbukalny wewnątrz ustny

-kinesiotaping estetyczny

-zakończenie masażu

dzień1

Nauka teoretyczna
Trening uczestników

dzień2

Trening uczestników

2 500 PLN

Cena szkolenia

Zapisz się na szkolenie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych zgodnie z polityką prywatności*

  Zapytaj o dofinansowanie

  Telefon: +48 727 520 569

  E-mail: szkolenia@ladonna.pl

  Zapisz się na szkolenie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych zgodnie z polityką prywatności*

   Zapytaj o dofinansowanie

   Telefon: +48 727 520 569

   E-mail: szkolenia@ladonna.pl