Szkolenie Laminacja brwi i farbka

LOKALIZACJA

– ZIELONA GÓRA ul. Kupiecka 32B

NOCLEG

– pomożemy Tobie zarezerwować hotel w najbliższej okolicy

POZIOM KURSU

– podstawowy

indywidualne

TERMINY

- jeśli jesteś zainteresowana tym szkoleniem zgłoś się do nas, wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin jego realizacji

GRUPA

– 2-3 osoby

CZAS TRWANIA

– 1 dzień

ZADATEK

– 300 PLN

CENA: 1 200 złotych

– Obejmuje:

 • 1 godzina teorii
 • 5 godzin praktyk
 • Lunch i serwis kawowy
 • Ćwiczenia pod okiem trenera
 • Dostęp do materiałów szkoleniowych
 • Certyfikat ukończenia

 

Witaj,

Jest mi niezmiernie miło że rozpatrujesz udział w naszym profesjonalnym szkoleniu.

Na szkoleniu dowiesz się o budowie włosa i wpływie procesu laminacji brwi na strukturę włosa. Omówimy także wymagania sanitarno-higieniczne dotyczące gabinetu, stanowiska pracy i zasad higieny przy zabiegach długotrwałej stylizacji i laminacji brwi. Nauczysz się rozpoznawać i obsługiwać akcesoria kosmetyczne oraz wyposażenie stanowiska pracy.

W części praktycznej będziesz miała okazję wykonać zabiegi na modelkach pod kontrolą szkoleniowca. Nauczysz się wyznaczać kształt brwi, nakładać preparat i kontrolować czas jego ekspozycji. Poznasz preparaty do laminacji brwi i dowiesz się, jak je stosować oraz czym polega metodyka tego zabiegu.

Dowiedziesz się również, jak rozpoznawać przeciwwskazania do zabiegu i jak przygotować formularz świadomej zgody. Nauczysz się prowadzić wywiad z klientem i definiować jego oczekiwania co do efektu zabiegu, a także dawać zalecenia dotyczące pielęgnacji po zabiegu oraz wskazania do pielęgnacji domowej.

Serdecznie zapraszam

Małgorzata Tkacz

 

  

małgorzata tkacz

MAŁGORZATA TKACZ

Trener Academii

Na szkoleniu  uczestnicy będą mieli okazję poznać teorię oraz praktykę dotyczącą laminacji brwi. W ramach teorii zostaną omówione m.in. anatomiczna i chemiczna budowa włosa (brwi), funkcje keratyny i łuski włosa oraz proces laminacji brwi. Uczestnicy dowiedzą się także, jakie są wymagania higieniczno-sanitarne dotyczące gabinetu i stanowiska pracy oraz jakie są ergonomia stanowiska pracy i wyposażenie.

W części praktycznej szkolenia, uczestnicy będą mieli możliwość wykonywania zabiegów na modelkach. Nauczą się m.in. wyznaczać kształt brwi, stosować preparaty i kontrolować czas ich ekspozycji. Będą również uczestniczyć w ćwiczeniach związanych z przygotowaniem twarzy do zabiegu oraz oczyszczeniem i odtłuszczaniem. Podczas szkolenia omówione zostaną również wszystkie aspekty związane z zaleceniami przed zabiegiem, przeciwwskazaniami, możliwymi reakcjami alergicznymi oraz zaleceniami dotyczącymi pielęgnacji po zabiegowej. Uczestnicy nauczą się również prowadzenia wywiadu z klientem oraz przygotowywania formularza świadomej zgody. Nauczą się również rozpoznawać kształty twarzy i dobierać odpowiedni kontur brwi do kształtu twarzy. Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z procesem laminacji brwi, omówienie wszystkich aspektów związanych z zabiegiem oraz zdobycie praktycznych umiejętności w jego wykonywaniu.

SZKOLENIE ZAWIERA:

– Przygotowanie stanowisk pracy przez uczestników szkolenia
– Wybór akcesoriów kosmetycznych
– Przygotowanie skóry i brwi do aplikacji preparatów
– Kwalifikacja modeli na podstawie wywiadu i formularzy zgody
– Wywiad z modelką i określenie celu zabiegu
– Uzyskanie zgody i przekazanie zaleceń
– Przygotowanie obszaru zabiegowego
– Wykonywanie zabiegów przez uczestników szkolenia
– Kontrolowanie nadania właściwego kształtu i nakładania preparatu
– Ocena efektu zabiegu przez szkoleniowca

dzień1

Nauka teoretyczna
Praca na modelkach

1 200 PLN

Cena szkolenia.

Zapisz się na szkolenie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych zgodnie z polityką prywatności*

  Zapytaj o dofinansowanie

  Telefon: +48 727 520 569

  E-mail: szkolenia@ladonna.pl

  Zapisz się na szkolenie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych zgodnie z polityką prywatności*

   Zapytaj o dofinansowanie

   Telefon: +48 727 520 569

   E-mail: szkolenia@ladonna.pl