Szkolenie
Osteopatia Estetyczna Twarzy

LOKALIZACJA

– ZIELONA GÓRA ul. Kupiecka 32B

NOCLEG

– pomożemy Tobie zarezerwować hotel w najbliższej okolicy

POZIOM KURSU

– podstawowy

GRUPA

– Maksymalnie 4 osóby

CZAS TRWANIA

– 2 dni

ZADATEK

– 500 PLN

CENA: 2 500 złotych

– Obejmuje:

 • 2 godziny teorii
 • 14 godzin praktyk
 • Lunch i serwis kawowy
 • Ćwiczenia pod okiem trenera
 • Dostęp do materiałów szkoleniowych
 • Certyfikat ukończenia

 

Jest mi niezmiernie miło że rozpatrujesz udział w naszym szkoleniu.

Osteopatia Estetyczna Twarzy to w  pełni naturalna spektakularna metoda odmładzania i modelowania twarzy. Składa się z szeregu technik tj : mioplastyka, akupresura, kinesiotaping estetyczny oraz masaż transbukalny ( wewnątrz ust). Korzyści z zastosowania terapii są następujące :

– lifting twarzy,

-wygładzenie skóry,

-usunięcie napięć z twarzy szyi i dekoltu 

-wymodelowanie owalu twarzy

-redukcje podwójnego podbródka

– uwydatnienie linii żuchwy

– niwelowanie kurzych łapek, zmarszczek na czole

– naturalny efekt pełnych ust

-niwelowanie obrzęków i zastojów limfatycznych

Masaż poprzez intensywne pobudzenie stymuluje fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny. Skóra staje się promienna i napięta, ujędrniają się również mięśnie twarzy.

Szkolenie odbywa się w małych grupach, maksymalnie 4-osobowych  dzięki czemu poświęcimy Ci więcej czasu.

Serdecznie Zapraszam

Magdalena Rudzka-Siodła           

Agata Włodarczyk

Magdalena Rudzka-Siodła

Trener Academii/Certyfikowany trener VCC

Celem tego szkolenia jest przygotowanie Ciebie do przeprowadzenia samodzielnie Osteopatii Estetycznej Twarzy.

Wraz z coraz bardziej rosnącą wiedzą i świadomością na temat procesu starzenia się tkanek, coraz więcej  świadomych terapeutów manualnych, masażystów i kosmetologów zwraca się ku głębokim estetycznym terapiom tkankowym anti-aging, które to  polegają na aktywnym , mądrym , zdrowym , skutecznym i bezpiecznym sposobie spowalnianiu procesu starzenia. Proces starzenia to nie tylko skóra i zmarszczki. Proces starzenia zaczyna się głębiej. Doskonałym remedium na procesy degradacyjne zachodzące w tkankach jest zabieg osteopatii estetycznej. Ten holistyczny proces pozwala na głębokie opracowanie tkanek mięśniowo- powięziowo- kostnych takich obszarów jak plecy, klatka piersiowa, szyja, twarz i głowa. Złożoność terapii, która poddaje tkanki różnym bodźcom gwarantuje długotrwałe efekty nie tylko estetyczne ale także rewitalizacji, rozproszenia napięcia i psychicznej równowagi.

Następujące po sobie kolejne etapy zabiegu  są ściśle przemyślane w taki sposób aby każda warstwa tkanki i opracowywany obszar został jak najgłębiej zregenerowany. Tajemnica skuteczności osteopatii estetycznej polega na połączeniu kilku technik od masażu głębokiego, „rozklejającego wszystkie spięcia” poprzez masaż transbukalny wewnątrz ustny, usprawniający i rozluźniający okolice żwaczy a co za tym idzie odciążający stawy skroniowo-żuchwowe, masaż próżniowy  ściśle powiązany z pracą na układzie chłonnym i naczyniach włosowatych, kinesiotaping estetyczny mający na celu podtrzymać efekty i formę jaką uzyskał terapeuta.

Szkolenie z osteopatii estetycznej pozwoli wprowadzić do gabinetów usługę o zupełnie nowym wymiarze opracowania bryły twarzy . Osteopatia estetyczna  to przyszłość kosmetologii estetycznej oraz manualnych technik tkankowych.

W części teoretycznej poznasz główne założenia i etapy Osteopatii Estetycznej Twarzy. Omówimy procesy starzenia się twarzy , poznasz anatomię mięśni twarzy i budowę skóry. Dowiesz się jak przygotować klienta do masażu, poznasz wskazania i przeciwwskazania , omówimy preparaty i narzędzia potrzebne do przeprowadzenia Osteopatii Estetycznej Twarzy.

Cześć praktyczna to 80% czasu szkolenia składa się z wykonywania przez uczestników poszczególnych etapów osteopatii. Uczestnicy trenują na sobie gdyż tylko poprzez poznanie organoleptyczne uczestnik czuje jak dany chwyt ma wyglądać i jaka siłą ma się charakteryzować.

Podczas szkolenia panuje miła przyjazna, luźna atmosfera co sprzyja nauce. Szkolenia odbywają się w nowoczesnej profesjonalnie wyposażonej sali szkoleniowej naszej Academii.

SZKOLENIE ZAWIERA:

– omówienie etapów Osteopatii Estetycznej Twarzy

– procesy starzenia się skory

– wskazania i przeciwwskazania do wykonania masażu

– omówienie efektów /korzyści  z zastosowanej terapii

– anatomia mięśni twarzy

-budowa skóry

-rodzaje zmarszczek

-wywiad z klientem

-czy warto podpisać zgodę na tego typu zabieg

– ocena postawy ciała klienta

– omówienia efektu „błędnego koła” w nawiązaniu do postawy ciała

-przygotowanie klienta do zabiegu( demakijaż)

-techniki i narzędzia w poszczególnych etapach m.in :

* masaż bańką chińską

* modeling twarzy

* masaż transbukalny wewnątrz ustny

* kinesiotaping twarzy

-zakończenie masażu

– praktyczne porady gabinetowe związane z masażem ( czyli jakich kosmetyków używać, z jakimi zabiegami można połączyć Osteopatię Estetyczną Twarzy)

 

 

 

 

 

dzień1

Nauka teoretyczna
Trening uczestników

dzień2

Trening uczestników

2 500 PLN

Cena szkolenia

Zapisz się na szkolenie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych zgodnie z polityką prywatności*

  Zapytaj o dofinansowanie

  Telefon: +48 727 520 569

  E-mail: szkolenia@ladonna.pl

  Zapisz się na szkolenie

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych zgodnie z polityką prywatności*

   Zapytaj o dofinansowanie

   Telefon: +48 727 520 569

   E-mail: szkolenia@ladonna.pl